Четвертий міжнародний фестиваль кіно та урбаністики «86» у Славутичі розповість про близькість

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

З 28 квітня по 2 травня у місті Славутич, неподалік Чорнобиля, відбудеться уже четвертий міжнародний фестиваль кіно та урбаністики «86». Темою фестивалю цього року є – “Близькість”.

Щороку організатори готували цікаву та оригінальну програму, і в цей раз обіцяють дотриматися високого стандарту, пропонуючи до уваги глядачів українські та іноземні кінострічки, чимало заходів на тему урбаністики та сучасного мистецтва, вечірки, дитячу програму з кінозалами, прогулянками та заняттями, програму з ленд-арту, концерти, театральний-перфоманс та багато іншого.

Зокрема, кіно-програма фестивалю багата повним та коротким метром з усього світу. В рамках фестивалю пройде ІІ Національний конкурс документального кіно «Пальма Півночі» на чолі з міжнародним журі, на який висуватимуться українські короткометражні стрічки. Також окрема програма фестивалю — MyStreetFilms — конкурс-лабораторія кіно про урбаністику (цьогоріч під назвою “Рубіж”) у якому візьмуть участь молоді творці з Донецької і Луганської областей з кіно-розповідями про місця, звідки вони родом.

З детальною програмою по днях можна ознайомитися на сайті фестивалю.

Сайт фестивалю.

Сторінка “86” у Facebook.

Сторінка події.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк