Мистецтво наша зброя: у Кам’янці пройде традиційний фест “Республіка”

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

З 1 по 3 вересня в Кам’янці-Подільському пройде Сьомий фестиваль сучасного вуличного мистецтва Respublica 2017.

Найбільш масштабний Street-art опен-ейр знову збере тисячі своїх друзів на території Старої Фортеці. Вже відомі перші імена учасників: Жадан і собаки, Anakondaz, Антоха MC, Vivienne Mort, «Рэспубліка Паліна» та інші. Повний лайнап шукайте на сайті фестивалю.

Respublica 2017 – це некомерційний фестиваль. Його головна особливість – той факт, що Кам’янець-Подільський – перше і єдине українське місто, що представляє нашу країну на Google Street Art Project. Республіка 2017 – це масштабні локації, захоплюючі художні акції, цікаве й приємне спілкування та море позитиву.

Купити квитки на фестиваль можна тут, ціни стартують від 200 грн.

Відначимо, що квиток на фестиваль є також дисконтною карткою, яка надає знижку у більше ніж 40 закладах по всій Україні, а також в Кам’янці-Подільському на: роуп-джампінг, тролей, польот на повітряній кулі, польот на літаку, вхід у музей мініатюр та експедицію у печеру Атлантида?

Як доїхати

Добратись до Кам’янця-Подільського не проблема з будь-якого кутка України. З Києва ходить прямий поїзд, або з інших міст – доїжджаємо до Хмельницького поїздом і далі маршруткою до Кам’янця. Окрім того, фестиваль організовує автобусні тури на фест з Києва, Луцька, Рівного, Франківська, Львова та Харкова, деталі тут.

Де жити

На фестивалі планують організувати наметове містечко. Окрім того, в Кам’янці багато хостелів та готелів на різний смак і гаманець. Станом на червень ціни стартують від 167 грн за добу з людини.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк