Гурти Тартак і Карна стали хедлайнерами Фестивалю “Княжий”

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

19-20 серпня у парку села Заріччя поблизу міста Володимир-Волинський вперше відбудеться Фестиваль «КНЯЖИЙ», головною темою якого є — історична реконструкція боїв, театралізовані дійства, кінний театр, тематичний одяг та україномовна музика.

 

Сашко Положинський, соліст гурту “ТАРТАК” запрошує на фестиваль “КНЯЖИЙ”, котрий відбудеться 19-20 серпня поблизу міста Володимира-Волинського.

Гурт Тартак стане хедлайнером другого дня фестивалю та вийде на сцену ввечері 20-го серпня. Ти просто зобов’язаний їх почути і побачити!!!!

#Kniazhyi #Kniazhyifest #Княжий #Княжийфест #запрошення #ТАРТАК #Положинський #фестиваль #Володимир_Волинський

Опубліковано Фестиваль «КНЯЖИЙ» 9 серпня 2017 р.

Хедлайнерами Фестивалю «КНЯЖИЙ» стали гурти «Тартак» і «Карна». Лайн-ап “тішить вухо” культовими українськими колективами, такими як «Фіолет», «Joryj Kłoc» та інші, також тішить приїзд гостей з Білорусі — фентезі-фолк гурту IRDORATH.

Зайнятися на фесті теж буде чим: гутірки на інтелектуальні теми, ярмарок ремесел, поселення готів, конкурс автентичних костюмів, дитяча зона. Увага, фестиваль декларує безалкогольний статус. Для гостей з інших міст працюватиме наметове містечко.

Сайт фестивалю.
Сторінка фесту у Facebook.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк