Фестиваль вина у Мукачево: коли, де і що

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Один з найстаріших винних фестивалів України – “Червене вино” вже традиційно пройде у Мукачевому на Старий Новий Рік.

У 2018 році фест триватиме аж 5 днів – з 9 по 14 січня.

Фестиваль проходитиме в міському парку “Перемога”. Окрім вина (величезної кількості вина!), у програмі фестивалю також виступи фольклорних колективів, колядники та вертепи, естрадні гурти та ансамблі. Окрім місцевих виноробів на фесті будуть представлені гості з-за кордону: з Угорщини, Австрії, Словаччини, Молдавії, Хорватії.

Традиційно на фестивалі виступають різні зірки естради, повний перелік обіцяють оголосити пізніше. Хедлайнерами минулорічного фесту були Степан Гіга і Павло Зібров (серйозно!).

Нагадаємо, що фестиваль-конкурс “Червене вино” було започатковано у 1995 році . Захід  традиційно проводиться на свято Святого Василя (Старий Новий рік), який відзначається 14 січня.

Як добратись

З Києва до Мукачевого без проблем можна добратись нічними потягами Київ-Ужгород, 10 годин у дорозі, і зранку вже можна розпочинати святковий сніданок на фестивалі. Окрім того, є прямі потяги з Харкова та Лисичанська. Квитки зручно шукати і купувати на офіційному сайті “Укрзалізниці”.  Зі Львова ж оптимально добиратись ранковою електричкою або маршрутками.

Де жити

Житла в Мукачевому є на різний смак і гаманець, починаючи від бюджетних хостелів і закінчуючи дорогими готелями.  Станом на зараз окрему кімнату на всі дні проведення фестивалю можна знайти від 350 грн за добу.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк