Під час HoReCa SHOW Lviv презентують карту гастролокацій Львівщини

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Фестиваль гостинності та готельно-ресторанного бізнесу відбудеться 7-9 листопада

Тема фестивалю – сучасна українська гастрономія і сучасні особливості готельного бізнесу в Україні. У межах проведення HoReCa SHOW Lviv*, який відбувається щоосені вже третій рік поспіль, презентують найбільшу карту з гастролокаціями Львівщини. Вона міститиме інформацію про фермерські господарства, відкриті для туристів. Про це повідомила прес-служба Львівської обласної держадміністрації.

«Оскільки цей рік визначений Національною туристичною організацією України роком гастрономічного туризму, управління туризму та курортів Львівської ОДА запровадило кампанію популяризації локацій на природних територіях, які відкриті для туризму. Це безпосередньо фермерські господарства, які вирощують і популяризують екопродукцію. У контексті цього ми розробили путівник «Гастромандри Львівщиною» і цьогоріч уперше братимемо участь у фестивалі «HoReCa SHOW Lviv» та презентуємо найбільшу «живу» карту гастролокацій», – розповіла керівник управління туризму та курортів ЛОДА Наталія Табака.

Гастрокарту створять у формі фізичної карти Львівської області. Як заплановано, вона займатиме дві третини виставкової площі (5 на 13 метрів). Її основу складатимуть живі салати від ТзОв «Галіція Грінері». На мапі географічно розташують гастролокації від фермерів, які пропонуватимуть свою продукцію». Серед харчів на карті з гастолокаціями – сири, продукти з мангалиці, равлики, мед, а також ягоди.

«Усі продукти можна буде не лише детально роздивитися, але й скуштувати. Акцент ми робимо на локальність, адже всі 16 фермерських господарств розташовані у Львівській області та відкриті для туристів. Разом із фермерами запрошуємо та чекаємо всіх на «HoReCa SHOW Lviv», – додала Наталія Табака.

HoReCa Show Lviv – це найбільший в Україні фестиваль готельно-ресторанного бізнесу. На одному майданчику поєднуються міжнародний конкурс кухарів, бар-шоу, ярмарок фермерських продуктів, виставка обладнання, свято вуличної їжі та лекторій від досвідчених готельєрів і рестораторів. Заходи фестивалю триватимуть у виставковому центрі «Південний-EXPO» (ТВК «Південний», вулиця Щирецька, 36).

Окрім того, в рамках HoReCa Show Lviv відбудуться ярмарки вакансій для тих, хто шукає роботу чи працівників у готельній і ресторанній сфері, а також десятки майстер-класів і практикумів.

«Ми подбали про те, щоб нові знання отримали і професійні кухарі, і аматори, і ресторатори, готельєри, керівники, адміністратори, лінійний персонал, а також маркетологи та HR-менеджери ресторанів та готелів. Окремий захід – Школа ресторанної журналістики – має зацікавити тих, хто пише чи хоче писати про гастрономію», – кажуть організатори.

Придбати квиток на HoReCaSHOW Lviv 

Сайт фестивалю: horecashow.lviv.ua

Сторінка у Facebook: facebook.com/HorecaSHOWlviv

*HoReCa – поняття, що позначає сферу індустрії гостинності. Назва «HoReCa» походить від перших двох літер в словах Hotel, Restaurant, Cafe/Catering (готель, ресторан, кафе\кейтерінг)

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк