Такої бандури ви ще не чули! Стартував ІІ Lviv Bandur Fest

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

У Львові триває II Фестиваль сучасної бандури

7 листопада у Львові стартував II Фестиваль сучасної бандури Lviv Bandur Fest, який триватиме до 11 листопада. Учора в рамках свята відбувся показ фільму «Поводир» Олеся Саніна, а також «Темний концерт» – соціальний експеримент від гурту «Три кроки в ніч».

А вже сьогодні, 8 листопада, о 18:00 на сцені Lviv Film Center (вул. В. Великого 14) усі охочі зможуть побачити й почути близько 100 бандур.

Завтра, 9 листопада, у Львівській філармонії о 19:00 стартує бандурно-барабанне шоу за участю відомих бандуристів Troye Zillia, KRUTЬ, Роман Гриньків та проект БандураПро, Тарас Яницький. Спеціальний гість – Тарас Гаврик.

10 листопада у рамках фестивалю презентують on-line бандуру, а також відбудеться концерт виконавців на старосвітських бандурах і кобзах – Андрій Сілецький, Тарас Силенко, Сергій Нечипоренко (Львівський театр ляльок, пл. Данила Галицького, 1)

10 листопада на відвідувачів фесту чекає концерт сучасних бандургуртів Moreli band (Львів), LiveN (Чернігів), Riverland (Дніпро), BanduraMen (Київ), Три кроки в ніч (Львів), Барви Львова (Львів), Елегія струн (Тернопіль).

А 11 листопада відбудеться ще один показ фільму «Поводир» і розмова про можливості діалогу між традиційним та сучасним світом бандури, концерт-презентація авторських нотних збірок для бандури від відомих бандуристів і вечірка Bandura MIX.

Окрім того, в рамках фестивалю відбуваються різноманітні майстер-класи.

Більше інформації та повну програму фестивальних заходів – на сайті фестивалю: lvivbandurfest.in.ua

Сторінка фестивалю у Facebook: facebook.com/lvivbandurfest

Вхід на всі події фестивалю безкоштовний за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/d2HQSjmWLk4tp4TD3

реєстрація на майстер-класи: https://goo.gl/forms/MZYHwyujM8aaphZv2

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк