Air ГогольFest у Вінниці подарує два незабутні дні та ніч сучасного мистецтва

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

 

17-18 листопада 2018 року у Вінниці на території заводу «Кристал» відбудеться Air ГогольFest

Air ГогольFest – це дводенна демо-версія ГогольFest, найвідомішого українського фестивалю сучасного мистецтва, який входить до ТОП-20 кращих фестивалів Європи.

Конструкція фестивалю буде складатися з трьох елементів: education (навчання), production (виробництво), presentation (презентація). За Air ГогольFest фестиваль матиме кілька складових: театральну, музичну, візуальну, освітню, вуличну перформативну, а також дитячу і нічну програми, – пише вінницький інформаційний портал Veжа.

Мультидисциплінарний фестиваль-альтернатива Air ГогольFest триватиме два дні та одну ніч.

У рамках фестивалю Центр сучасного мистецтва «ДАХ» презентуватиме свої найкращі, відомі у всьому світі, продукти: виступ кабаре-гурту DakhDaughters, соціального кабаре «ЦеШо» та виставу «Парадокси злочину» – драму абсурду від режисера Влада Троїцького.

У рамках театральної програми буде представлено австрійську мультидисциплінарну виставу Bauhaus Tanzt і проект театральної колаборації України, Німеччини та Великої Британії TRANZYT.

Учасниками музичної програми стануть SINOPTIK, OY SOUND SYSTEM, TIK TU, Latexfauna, Ціаністий кафель.

У рамках освітньої програми Air ГогольFest йтиметься не лише про освіту в класичному форматі, а також про нові методи, формати та шляхи навчання; про літературу, урбаністику, інновації, культуру і навіть секс. Освітній простір наповнять лекції, майстер-класи, неформальні зустрічі, експериментальні формати задля діалогу, розвитку та творення нових тенденцій.

Протягом всього фестивалю на території заводу «Кристал» будуть представлені художні інсталяції та виставки, відбуватимуться перформанси та майстер-класи.

А в ніч з 17 на 18 листопада пройде GOGOLNIGHT – андеграундна музично-художня вечірка за найкращими канонами ГогольFest.

Співорганізаторами Air ГогольFest стали Вінницька міська рада, Український культурний фонд і благодійний фонд «Подільська громада».

Придбати квитки на Air ГогольFest можна тут.

Сторінка у Facebook

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк