Уже сьогодні в Ґданську стартує 42-й JarmaRock FEST!

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

JarmaRockFEST триватиме 16-17 листопада

Щоосені польське місто Ґданськ стає місцем зустрічі сотень українців з усієї Польщі та з-за кордону. 16-17 листопада цього року тут проходитиме вже 42-й фестиваль JarmaRockFEST – щорічний фестиваль української музики та театру, який відбувається від 1977 року.

Фестиваль початково створювали як захід для інтеграції української молоді Польщі. А зараз він щороку збирає тисячі українців, а також прихильників української культури.Booking.com

Гасло 42-го фестивалю – «Нова муза». Цьогорічний фестиваль буде незвичним, говорять організатори. Його особливістю буде мистецтво у різних формах і проявах. Відтак паралельно з концертами в залі будуть присутні різні творці з презентаціями своїх робіт. Також у програмі фестивалю – дискусії, перфоманси, тощо, – зазначає видання Наш вибір.

Зірковими хедлайнерами фестивалю будуть гурти «СКАЙ» та «Іспанія» – колектив, який 2016 року створили гітарист гурту «Скрябін» Олексій Зволинський і фіналіст музичного шоу «Голос країни» Аніс Еттаєб.

Події фестивалю відбуватимуться у ґданському Клубі B90 (Gdańsk Stocznia, вул. Elektryków)

Програма фестивалю:

П’ятниця 16.11.2018

20.00 – Концерти гуртів “Молода муза”, “Рибонька” (Львів), “Надія” (Шпротава), “ІСПАНІЯ” (Київ), “Хата Вуя Бена” (Ольштин)

Субота 17.11.2018

18.30 – Головний концерт

Перформанс театру «Навпаки» (Ґданськ).
Концерт гуртів LAJF, Dollars Brothers (Горлиці), СКАЙ (Київ), Карпатіан (Ольштин), DJ Danny V.
ArtBox – творчий простір, де митці різних галузей представлять свою роботу наживо.

Супровідний захід: «Форум Фест»

Субота 17.11.2018 Європейський центр солідарності, зал № 5. 1500 – Дебати «Українська ідентичність: сіль в оці чи сіль життя?» (вхід безплатний)

Квитки можна придбати онлайн: www.b90.pl та в касі клубу «Б90» перед концертами.

Сайт фестивалю: jarmarockfest.com

Facebook-сторінка.

 

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк