Екстремальні металісти вже рихтують чорні прапори на Oskorei festival

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Щорічний фестиваль Oskorei festival відбудеться 8 грудня у BingoClub Kyiv

Щорічний музичний фестиваль екстремального металу цього року вже всьоме скликає шанувальників під свої чорні прапори. Жанр атмосферного металу дехто трактує як напад агресії або негативної енергії, але його поціновувачі кажуть, що передовсім – це звернення до історії людства, його зв’язку з природою та давньою міфологією.

«Заснований 2011 року Oskorei festival cпеціалізується на багатогранній культурі атмосферного металу, що черпає натхнення в глибинах середньовічний міфів, стародавньої спадщини, історичного досвіду і містичних загадках матері природи», – кажуть організатори.

Цьогоріч хедлайнером фестивалю буде справжня легенда – англійський гурт Cradle of Filth. Саме він відкрив світу піджанр, який згодом назвали симфонічним black metal’ом.

Окрім англійців, у фестивалі також візьмуть участь добре відомий український гурт KHORS, якій підготував ексклюзивну програму, свій перший виступ відзначить культовий донині студійний проект YGG, висхідна зірка з харківської школи black metal’у Barkasth, шведські окультисти Nox Vorago та білоруські депресивні металісти Dymna Lotva.

Гості фестивалю Nox Vorago:

Початок – 8 грудня о 16:00 у клубі «Бінго» у Києві (проспект Перемоги, 112).

Вартість квитків:

800 грн з 12.11.2018 до 07.12.2018 включно

900 грн у день події

1100 грн VIP квиток (з місцем на балконі) передпродаж

1200 грн VIP квиток у день події

Бійцям АТО вхід безкоштовний за умови пред’явлення посвідчення УБД.

Місця продажу квитків: Інтернет магазин RockwayKarabas.com, магазин Core Metal Shop (м. Київ, ст. метро «Лісова», вул. Беломорська 1, ТЦ «Даринок»), магазин рок-атрибутики JOLLY ROGER (м. Київ, ст. метро «Почайна», книжковий ринок), в організаторів (написавши листа на Oskorei@email.ua).

Сторінка у Facebook

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк