Усі музиканти підтвердили приїзд на JazzBez, попри останні події в Україні

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Із 6 до 16 грудня в містах України та Польщі відбудеться XVIII джазовий фестиваль Jazz Bez

Попри драматичні події останніх днів і запровадження воєнного стану в низці областей України, організатори фестивалю вирішили провести всі заходи, заплановані в рамках цьогорічного Jazz Bez.

«Дорогі друзі, прихильники, першовідкривачі та однолітки Джаз Безу! Не вперше ми починаємо зиму у вирі складних політичних подій, але – з традиційним оптимізмом, а отже, і з Джазом! І цього разу, оцінивши всі загрози, небезпеки та можливі ризики, ми – організатори фестивалю Джаз Без із усіх міст, включно з Маріуполем, Краматорськом, Одесою, Сумами та Харковом, де зараз також оголошено воєнний стан, – прийняли солідарне рішення – проводити всі заплановані в рамках Фестивалю Jazz Bez заходи. Усі анонсовані музиканти – підтвердили свій приїзд до України, незважаючи на потік тривожної інформації, яку транслюють їхні медіа. А нашим пріоритетом і надалі залишаються якість концертів, комфорт, безпека та Емоційна Синергія слухачів і музикантів. Ми віримо, що ні війна, ні мир не мають сенсу без потужного культурного тилу. За 18 років існування нашого фестивалю – ми не відмінили жодного концерту в жодному з міст України чи Польщі. Навіть у часи двох революцій, навіть коли стріляли гармати, і коли природні катаклізми зими затримували музикантів у дорозі, коли хвороби хотіли покласти нас «у ліжко» – ми були всі разом: десятки тисяч слухачів, тисячі музикантів, волонтерів, організаторів та партнерів фестивалю. Ми віримо, що мистецтво Джазу – Лікує! Тому для нас нічого не змінилось – просто мотивація зустрітися набуває додаткових Сенсів…» – зазначено в заяві на facebook-сторінці фесту.

Тож цього року на прихильників Jazz Bez знову чекають одинадцять днів джазу: традиційного й авангардного, українського та світового, елітарного і водночас доступного. Від заснування Jazz Bez у 2001 році кількість виконавців, які грали на ньому, перевищила тисячу. Щороку фестиваль розширює межі та запалює на своїй мапі нові міста. Цього року, зокрема, до переліку вперше долучилися Одеса, Маріуполь, Бердичів та Кропивницький.

Лайн-ап фестивалю-2018:

Logan Richardson blues People (США)

Silhouette and Vinx (США-Угорщина)

David Helbock´s Random (Австрія)

Jonas Cambien Trio (Норвегія-Бельгія)

Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue (Польща-Франція-Україна)

Antonio Flinta Quartet (Італія)

Ark Ovrutski New York Quartet feat. Benny Benack (США)

Leléka (Німеччина-Польща-Україна)

Aleksandra Kutrzepa Quartet (Польща)

Dima Bondarev Quartet (Німеччина-Україна)

Belweder  Quintet (Україна)

Тріо Андрія Показа (Україна)

Тріо Вадима Бессараба (Україна)

Тріо Олексія Петухова (Україна)

Також у рамках фестивалю Jazz Bez завдяки проекту «Мистецтво толерантності» та за сприяння Міжнародного фонду «Відродження», свої майстер-класи у Києві, Львові та Харкові подарує відомий джазовий музикант-мультиінструменталіст і вокаліст, провідний викладач джазової імпровізації, відомий вчений та методист Боб Столофф зі США. Крім того, Боб Столофф візьме участь у науково-мистецькому форумі «Jazz Science» та конференції «Український джаз на перехресті культур» в ЛНМА ім. М. Лисенка у Львові.

Сайт фестивалю: jazzbez.org

Facebook-сторінка: facebook.com/jazzbez

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк