На Співочому полі в Києві встановлять гігантські китайські ліхтарі

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

14 лютого Печерський парк у столиці України стане платформою для першого у Східній Європі Фестивалю гігантських китайських ліхтарів

На Співочому полі можна буде побачити масштабні світлові інсталяції, кожна з яких символізує древню народну казку або легенду Китаю. Тут будуть сади панд і фламінго, карета Попелюшки, ліс з оленями і багато іншого. А центральним експонатом виставки стане 40-метровий дракон.

Окрім того, на відвідувачів чекає Фестиваль вогню і світла, аніматроніка, майстри рукодільних виробів і тематичний музичний супровід. У вихідні та святкові дні гості зможуть побачити традиційну культурну святкову програму Країни сонця, що сходить.

«Історія та культура східних країн завжди була для нас чимось неймовірним і захоплюючим, і сьогодні ми маємо чудову нагоду познайомитися з нею ближче! Це одна з найвідоміших і найбільш відвідуваних виставок у світі, яку проводили в більш ніж 40 країнах. І ми в захваті від того, що вдалося привезти цей фестиваль в Україну!» – розповів керівник компанії Grand Event Денис Погорєлко.

Відкриття фестивалю – 14 лютого за адресою: вул. Лаврська, 33 (15 хвилин від метро Арсенальна). Виставка триватиме до 31 березня.

Сторінка події у Facebook

Купити квитки можна тут

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк