На Святі шоколаду у Львові можна буде одружитися

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

14-17 лютого в Палаці мистецтв у Львові (вул. Коперника, 17) відбудеться Свято шоколаду у версії Love Edition

Любите солоденьке й цінуєте шоколад? Тоді 14 лютого вам точно потрібно бути у Львові. Свято шоколаду – це вже традиційний львівський фестиваль, який відбувається у місті щорічно вже 12 років.

Свято поєднало формати майстер-класів, ярмарки-виставки, простої затишної зустрічі. Тут можна буде дегустувати солодощі й купувати їх, долучатися до майстер-класів і брати участь у змаганнях. На фестивалі ви зможете скуштувати найрізноманітніші види шоколаду, а також шоколад з незвичайними (перець, карамель, алкоголь, сушені фрукти і ягоди) і звичними (кокос, мигдаль, кедр, фундук, імбир, цукати, родзинки) наповнювачами.

На гостей смачного свята традиційно чекатимуть вражаючі скульптури з шоколаду. Цього разу можна буде побачити 9-метрову коробку цукерок, 5-метровий шоколадний млин, 3-метрового шоколадного ведмедя, шоколадну Україна – карту України розміром 8 х 5 метрів із визначними архітектурними спорудами.

Цьогоріч, окрім тонн найсмачнішого шоколаду, майстер-класів від знаменитих шоколатьє, закохані зможуть одружитися безпосередньо на території свята. Для усіх закоханих на Святі шоколаду облаштують спеціальну «Шоколадну Церемонію». Молодята отримають «Шоколадне свідоцтво» та фото на згадку.

Усі відвідувачі Свята Шоколаду отримають у подарунок спеціальне фестивальне горнятко, гаряче какао, шоколадки з передбаченням.

Новинкою цьогорічного свята стане гігантська 6-метрова шоколадна піца, яку скульптори та шоколатьє виготовлятимуть упродовж свята. Усі відвідувачі зможуть спробувати зменшені копії смаколика, – розповідають організатори.

Уже традиційно на святі діятиме Шоколадний ярмарок і «Дитяча шоколадна країна».

Квитки можна придбати тут

 

 

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк