Коломия зустріне весну танцями, а Київ – англомовним театральним фестивалем

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

1 березня в Коломиї на Івано-Франківщині стартує IV Всеукраїнський відкритий фестиваль народної хореографії «Покутські витоки», який триватиме до 3 березня. 

Про це інформує управління культури Коломийської міської ради.

У програмі фестивалю – цікаві майстер-класи (як-от майстерка із зав’язування хусток та переміток; урок гуцульського, буковинського чи грузинського танцю), вистава «Франко у наших душах», круглий стіл на тему «Покуття, збереження та популяризація народного строю та хореографічної лексики» та, звісно ж, хореографічні змагання.

Як зазначає видання Дзеркало медіа з посиланням на власні джерела, в п’ятницю, 1 березня, в Коломиї чекають у гості Марину Порошенко та міністра культури Євгена Нищука.

А тим часом у Києві 1-3 березня відбудеться англомовний театральний фестиваль PRO.ACT Fest 2019. Організатором свята є ProEnglish Theatre, а проводять його за підтримки НСТДУ та Центру Леся Курбаса.

Цьогорічний фестиваль відбудеться під назвою «Ласкаво просимо до Америки».

«Яскраві театральні вистави, мюзикли, майстер-класи змусять вас відчути себе на Бродвеї. Або «Off-Broadway» – обіцяють організатори.

Цього року серед учасників фестивалю:

  • ЦСМ Дах
  • Молодий Театр
  • Театр Сузір’я
  • ProEnglish Theatre
  • Студія Лева Сомова
  • Інші театральні установи, учасники з Угорщини та Ізраїлю та багато іншого.

Окрім вистав, упродовж фесту відбудеться багато майстер-класів.

Офіційною мовою PRO.ACT Fest є англійська.

Вхід – 100 грн на день. Із денним квитком можна відвідати будь-які вистави та майстер-класи фестивалю протягом дня. Спеціальні заходи PRO.ACT Fest – вистави ДАХу 1 березня та Молодого Театру 3 березня – необхідно оплачувати окремо.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк