Зустрічаємо весну у стилі еко: Zero Waste Fest підготував насичену програму

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

20 квітня у Львові вже вдруге відбудеться Zero Waste Fest

Фестиваль приурочено основним принципам zero waste: Refuse, Reduse, Reuse, Recycle, Rot. Відповідно, на фестивалі працюватимуть такі тематичні зони. До прикладу, у зоні Reduse плестимуть сітчасті торбинки, у зоні Reuse ремонтуватимуть і допомагатимуть переосмислити роль комп’ютерних «причандаль», у зоні Recycle розповідатимуть, як, куди, чому та навіщо потрібно сортувати сміття – тощо.

Важливий фокус фесту – Великдень, тож перед Вербною неділею тут навчатимуть писати писанки, мінімізувати втрати та відходи із застіль, підготувати свій дім до тепла й весни у стилі еко.

Окрема програма стосуватиметься зменшення харчових відходів, практик компостування і переробки відходів і міського фермерства. Причому це буде не просто окрема програма, а унікальна локація. «Заведемо вас у секретне місце, де ці практики можна буде побачити на власні очі. Все це відбуватиметься у зоні Rot», – зазначають організатори.

Окрему увагу буде приділено актуальній цього року темі Food Waste та No Waste Cooking. Відвідувачам розкажуть і навіть покажуть, як обходитися з їжею, як обирати та зберігати продукти, перетворювати їх на смачні страви, та що зробити з тими харчами, які залишилося.

На фестивалі також працюватимуть дитяча зона, зона обміну одягом та Zero Waste лекторій. Докладніше про кожну з подій можна дізнатися на сторінці фестивалю у Facebook

Фестиваль відбудеться на території FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24).

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк