Дніпро запрошує на третій фестиваль блогерів

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

З 14 до 16 червня у Дніпрі відбудеться третій Всеукраїнський фестиваль блогерів «Дніпровський пост»

Протягом трьох днів дніпряни й гості міста матимуть нагоду відвідати три дискусійні майданчики, де обговорюватимуть найрізноманітніші теми.

Участь у заході візьмуть близько ста блогерів. Як зазначають організатори, цього року фестиваль розширив формат: до панелей «Дніпровського посту» долучаться топові дописувачі не лише соцмережі Facebook, а й інших популярних інтернет-платформ, як-от Instagram та Youtube.

«Таке поєднання має втілитися у своєрідне протистояння Facebook та Instagram. Блогери Facebook – володарі думок, аналітики, інтелектуали – збирали чимало людей, які цікавилися їхніми блогами. Та ми зрозуміли, що блогосфера є ширшою темою. Тут існують люди, котрі займаються Instagram, Youtube. Ми вирішили це об’єднати. Два покоління – два підходи до життя», – цитує співзасновника фестивалю, голову Художньої ради при міському голові, заслуженого діяча мистецтв України  Григорія Гельфера сайт Дніпровськогї міської ради.

Упродовж фестивалю працюватимуть три майданчики, де блогери соцмереж обговорюватимуть різні теми. Найбільш розлогою стане платформа Facebook Stage. Усі три дні вона працюватиме в Музеї українського живопису (площа Троїцька, 5а). Там виступатимуть такі блогери, як Роман Спікер, Павло Казарін, Леонід Швець, Богдан Процишин та інші. Вони обговорюватимуть останні зміни у політичній площині, події на Сході, інформаційну війну, а також аналізуватимуть реформи в країні.

15 квітня усіх охочих запрошують до клубу Bartolomeo (вул. Набережна Перемоги, 9Б), де працюватиме другий майданчик – Lifestyle. Там можна буде почути про тенденції подорожей, моди, краси та харчування тощо. Серед спікерів – Вероніка Метельська, Настя Гонцул, Олександра Київська, Анна Тринчер та інші

Останнього дня фестивалю, 16 червня, в середмісті Дніпра (площа Героїв Майдану) облаштують майданчик Citystage. Серед тем заявлені родина та здоровий спосіб життя. Спікерами стануть Катерина Фостик, Diana Diamond, Макс Котов, Рита Бум, Самвел Адамян та інші.

«Є два світи. Один заточений як «зрада» й «перемога». В іншому світі мільйони людей, підписників, купують одяг, косметику, навчають інших, купують дітям подарунки, подорожують та діляться цим. Тут фактично не існує війни, миру тощо. Я не даю цьому оцінку, та це справді світи, що мало перетинаються. Наскільки це так – на це відповідь дасть, я сподіваюся, третій фестиваль блогерів», – пояснив співзасновник фестивалю, позаштатний радник міського голови з питань культури Євген Гендін.

Він також додав, що наскрізною темою третього «Дніпровського посту» буде чорне й біле – як символ поляризації суспільства не лише щодо політики, але й в інших галузях життя.

Під час фестивалю «Дніпровський пост» також буде презентовано народний рейтинг блогерів.

Докладний перелік учасників і програма – за цим посиланням.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк