Багама! Багама мама: в Одесі пройде фестиваль дискотечних хітів

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

27 липня 2019 року в Одесі на стадіоні “Чорноморець” пройде фестиваль ХХ Століття Мюзік фест.

На сцені фесту виступлять: Sound of BONEY-M feat Sheyla Bonnick, Haddaway, Baccara, London beat, La Bouche та інші.

Sound of BONEY-M feat Sheyla Bonnick – яскрава німецька зірка на небосхилі світової поп і рок музики. Без пісень цієї групи не обходилась жодна дискотека. Самі її популярні хіти прозвучать на концерті – «Bahama Mama», «Sunny», «Rasputin», «Daddy Cool», «Nightflight To Venus», «Take The Heat Off Me», «No Woman No Cry», «Love For Sale »та інші.

Haddaway – виконавець поп і диско композицій. Коли вийшли його перші пісні «Life», «I Miss You» і «Rock My Heart» вони відразу зайняли перші місця в світових хіт-парадах. Ці та інші композиції, наприклад, «What Is Love», прозвучать в рамках фестивалю.

Baccara – іспанська жіноча поп-група, пік популярності якої припадав на 70-е і 80-е роки минулого століття. Своїми піснями вони запалювали багато світових концертні майданчики, їх чарівні голоси звучали практично на всіх танцполах. Їх відомі хіти: «Yes Sir, I Can Boogie», «Sorry, I’m a Lady», «Darling», «Number One», «Mad In Madrid», «Ay, Ay Sailor».

London beat – британська група, утворена в 1988 році в Лондоні. Завдяки тому, що група включила в модний напрямок поєднання інших музичних стилів, а саме – r & b, поп і соул, композиції в їх виконанні моментально злетіли на пік популярності. Відомі хіти, які можливо прослухати на майбутньому концерті: «I’ve Been Thinking About You», «No Woman No Cry», «A Better Love», «You Bring On The Sun», «Where Are U», «Busker McGee», «The Air» і багато інших.

Rico Sanchez voice of the Gipsy Kings – французька музична група, яка виконує пісні в затятому стилі фламенко. На фестивалі серед інших творів прозвучать хіти: «Bamboleo», «Volare», «Este Mundo», «Pasajero», «Savor Flamenco».

La Bouche – одна з найуспішніших німецьких груп 90х. Драйвовий ритм і незабутній вокал стали візитною карткою цього проекту. Жодна Дискотека 90х не обходилась без таких хітів як «Sweet Dreams» або «Be My Lover». У цей вечір для вас співатиме найяскравіша солістка La Bouche – Natascha Wright.

Гості вечора – група DukeTime.

Квитки коштують від 690 грн, купити можна тут

Як добратись

Одеса має чудове залізничне сполучення з більшістю українських міст. Знайти та купити квитки можна тут.

Окрім того, з Києва та Харкова до Одеси почав літати український лоукост Sky Up. З Києва квитки на дати фестивалю зараз можна купити за 60 євро в обидва боки.

Де жити

Житла в Одесі є на різний смак і гаманець. Починаючи від дешевих хостелів та недорогих квартир і закінчуючи дорогими готелями. На дати фестивалю ціни стартують від 135 з людини.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк