Тростянець запрошує до подорожі в середньовіччя

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

29-30 червня на Сумщині, триватиме фестиваль «Стара Фортеця. Подорож крізь століття»

У суботу-неділю, 29-30 червня, в місті Тростянець Сумської області пройде 10-й фестиваль історичної реконструкції «Стара Фортеця. Подорож крізь століття». На фестиваль з’їдуться історичні реконструктори з усієї України та з-за кордону.

На відвідувачів фестивалю чекають кращі бійці з історичного фехтування, лицарські бої, лучники, гармати, ковалі, костюмовані вистави, середньовічна кухня та музика, ярмарок народних промислів.

Фото: facebook.com/starafortesya

Неподалік майданчика фестивалю, (20 хвилин ходьби) в Дендропарку «Нескучне» розкинулося наметове містечко, проживання в якому безкоштовне. До послуг містечка включено безкоштовне розміщення власного намету, паркінг, користування душовими.

Ціна дводенного квитка на фестиваль для дорослого – 300 грн, дитячий на два дні – по 150 грн. Одноденний квиток коштує 200 і 100 гривень відповідно. Від оплати звільнені діти віком до 6 років і діти пільгових категорій (віком до 14 років) за наявності документа на підтвердження (діти з багатодітних сімей, діти з інвалідністю, діти учасників бойових дій у зоні проведення АТО), а також дорослі учасники бойових дій у зоні проведення АТО. Кількість пільгових браслетів на кожен день фестивалю становить 200 шт.

Зверніть увагу! Заборонено заходити на фестиваль з:

алкогольними напоями, наркотичними речовинами та стимуляторами;

газовими горілками або балонами, піротехнікою;

парасольками, скляними пляшками, штативами, та іншими небезпечними у натовпі речами;

ножами або іншими речами, що можуть поранити інших відвідувачів.

До слова, майте на увазі, що залізнична станція в Тростянці називається «Смородине». В Україні 20 Тростянців, тому квиток до станції Смородине привезе вас на Слобожанщину.

Подія у Facebook 

Сайт фестивалю

Програма: 

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк