У Глухові фестивалитимуть різьбярі та інші майстри народної творчості

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Фестиваль різьбярства триватиме в Глухові на Сумщині з 4 до 14 липня.

Це буде вже другий Глухівський фестиваль різьбярства. Перший відбувався торік у центрі міста. Цього ж року фест пройде на території аеродрому «Глухів», за 3,5 км від центру.

Організатори й учасники фестивалю – відомі й наразі не дуже відомі майстри різьблення деревини. Вони житимуть «на природі», харчуватимуться їжею з казана на вогнищі, працюватимуть, зустрічати гостей, схід сонця і його захід.

Фестиваль різьбярства задуманий для популяризації різьбярства – народного промислу, поширеного у давній козацькій столиці Глухові.

На територію майбутнього фестивалю вже завезли дерев’яні колоди, кожен із майстрів обмірковує свою майбутню роботу. Під час пленеру вони створять різноманітні мистецькі вироби з дерева. Як і торік, надалі вони стануть окрасою міста.

Фестиваль чекає на гостей – і малих, і великих. Тут можна буде не лише подивитися на роботу майстрів, а й дізнатися секрети цього ремесла, самому спробувати щось створити на майстер-класах.

До слова, вже з 14 липня до різьбярів долучаться й інші ремісники народної творчості. Вони зберуться у Глухові для обміну досвідом, спілкування та ярмаркування.

«Хочемо аби в козацькій столиці зібрались справжні майстри та майстрині, поділились знаннями, показали себе та подивились на інших. Захід приурочений до дня проголошення державного суверенітету України в 1990 році», – кажуть організатори Фестивалю майстрів народної творчості.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк