Вхід на фестиваль Respublica у Хмельницькому буде вільним

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Фестиваль музики та стріт-арту Respublica FEST триватиме у Хмельницькому 30-31 серпня та 1 вересня

Слухай – скільки хочеш, плати – скільки зможеш! Під таким гаслом відбудеться друга Respublica у Хмельницькому. Торік фестиваль переїхав у це місто з Кам’янця-Подільського і припав містянам до смаку. Аби фестиваль змогли відвідати більше гостей, організатори відшукали фінансову підтримку та змогли зробити вхід у Хмельницькому безкоштовним. Проте просять тих, хто має можливість, донувати 50-100-200 грн на платформи для людей на візках, які планують поставити перед сценами для зручного перегляду концертів.

Фестиваль «Республіка» проводять у Кам’янці-Подільському в Старій фортеці з 2011 року. Це найбільший музичний стріт-арт-фестиваль України.

Фестиваль триває близько 10 днів, складається з музичної частини (3 дні, 3 сцени, понад 50 виконавців) та освітньо-мистецьких практик (освітні лекції, екологічні проекти, художні пленери, стріт-арт). У музичній частині фестивалю за 8 років узяли участь  музиканти з 23-х країн світу, а завдяки стріт-арт частині, спальні райони міста прикрашають мурали художників з Австралії, Іспанії, Німеччини, Польщі, Італії, Білорусі, України й інших країн світу.

З 2018 року, фестиваль «Республіка» відбувається і в Кам’янці-Подільському (6,7,8 вересня) і в Хмельницькому (30-31 серпня, 1 вересня). До слова, в Кам’янці-Подільському за вхід таки доведеться платити.

Одна з головних цілей фестивалю «Республіка» – навчити відвідувачів не тільки бути споживачами мистецтва, а й залучати їх до процесу творення мистецтва, до арт-проектів у міському середовищі, до соціальних ініціатив.

2018 року організатори вперше зробили фестиваль доступним для людей з інвалідністю: поставили платформи для людей на візках, біотуалети для них і зробили зручний доїзд, що дало змогу відвідати фест 50 людям на візках.

Де жити?

До послуг тих, хто планує відвідати фестиваль, – наметове містечко, хостели, приватні помешкання, квартири, готелі й міні-готелі Хмельницького. Забронювати житло, до прикладу, можна тут. Або, звернутися по допомогу до організаторів, зокрема, якщо ви потребуєте якихось особливих умов.

Фестиваль проходитиме у парку «Молодіжний» м.Хмельницький, вул.Бандери 8. Як сюди добратися в межах міста, докладно написано тут.

Усі інші подробиці можна знайти на сайті фестивалю.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк