«КіноШот» цього року обіцяє рекордну кількість українських фільмів

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Фестиваль відбуватиметься в Черкасах із 15 до 18 серпня

Черкаський фестиваль короткометражного кіно «КіноШот» зазвичай відбувається в серпні та дарує черкасцям і гостям міста нагоду впродовж кількох днів насолоджуватися короткометражками просто неба, в мальовничому парку Долина Троянд на березі Дніпра, а також у кінотеатрі «Україна».

Цього року фестиваль пройде вже вчетверте. Із 15 до 18 серпня кіномани зможуть насолодитися трьома програмами:

  • українською конкурсною ігровою
  • українською конкурсною документальною (новинка цього року!)
  • міжнародною ігровою.

Конкурсна комісія фестивалю “Кіношот” вже відібрала для перегляду 50 фільмів. А загалом цьогоріч на розгляд комісії надійшло 158 кіноробіт із 29 країн світу, сотня з яких – українських режисерів. 17 фільмів українських режисерів – документальні.

Для міжнародної програми було отримано 61 фільм із різних куточків світу. Країни-учасниці відбору: Польща, США, Росія, Австралія, Болгарія, Сербія, Франція, Німеччина, Італія, Канада, Туреччина, Австрія, Саудівська Аравія, Естонія, Аргентина, Великобританія, Іспанія,Китай, Норвегія, Іран, Португалія, Бельгія, Бразилія, Косово, Чилі, Мексика, Румунія.

Як додають організатори, «КіноШот» – це захід для творчого спілкування, обміну креативними ідеями та досвідом між молодими українськими режисерами та фахівцями галузі кінематографа, продюсерами й акторами не лише України, а й зарубіжжя. Фест є майданчиком для налагодження зв’язків, пошуку нових контактів і зародження нових культурно-мистецьких проектів.

Як зазначає Центр черкаських медіа, кожен кіновечір триватиме від 2 до 2,5 години, а окрема стрічка – від 5 до 30 хвилин.

Аби відфестивалити всі дні, радимо заздалегідь забронювати собі помешкання в Черкасах.  Наразі є доступні варіанти.

Сторінка фестивалю у Facebook

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк