Відвідувачі фестивалю «Тарас Бульба» отруїлися шаурмою

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

У місті Дубно Рівненської області 20 та 22 липня по медичну допомогу звернулося 14 осіб

У всіх постраждалих – ознаки гострої кишкової інфекції, – повідомляє Рівненський обласний лабораторний центр. Десятьох із них довелося госпіталізувати в інфекційне відділення Дубенської центральної райлікарні, четверо відмовилися від госпіталізації та лікуються амбулаторно. Серед захворілих – троє дітей. Своє захворювання вони пов’язують із вживанням шаурми, придбаної у підприємця, який торгував нею під час рок-фестивалю «Тарас Бульба» в місті Дубно.

Нагадаємо, найстаріший український рок-фестиваль «Тарас Бульба» тривав у Дубні цими вихідними, 19-21 липня. Фестиваль розширив свої жанрові напрямки, тож цьогоріч кожен мав нагоду почути музику собі до вподоби, поспілкуватися з літераторами, кобзарями, бардами, взяти участь у різноманітних майстер-класах. Для найменших відвідувачів діяла Дитяча галявина з різноманітними забавами. Уперше цього року на фестивалі поставили театральну виставу від сімейного театру Нянькіних «ГалюЦеНація».

«Ми працюємо над тим, аби забезпечити цікавий, сучасний та різноплановий фестиваль. Оригінальність – саме те, чим ми маємо намір вирізнятися на тлі інших фестивалів. Саме тому багато учасників відіграють ексклюзивні програми, яких ви більше ніде не почуєте. У програмі – найкращі українські гурти від у жанрах поп-року до блек-металу, а також гості із сусідніх країн. Жива музика на всі смаки. Жоден гурт не буде випадковим, а навпаки – ретельно відібраним. Ніякої попси – без компромісів!» – так описували його напередодні організатори,

З огляду на те, що впродовж літа це вже не перше масове захворювання на ГКІ в місцях скупчення людей, нагадуємо вам про пильність і важливість профілактичних заходів. Пам’ятайте про власну безпеку, щоб свято не закінчилося в лікарні.

Про всяк випадок нагадуємо: джерелом інфекції при гострій кишковій інфекції є хворі люди, носії бактерій і вірусів. Заразитися можна через вживання харчів, води, які містять збудник або його токсини, а також через забруднені предмети побуту, руки, при ковтанні води під час купання у відкритих водоймах.

Найчастіше збудники кишкових інфекцій передаються через продукти тваринного походження (м’ясо, яйця, молоко) та готові страви, кондитерські вироби, немиті фрукти, ягоди, овочі. Захворювання супроводжується лихоманкою, блюванням, проносом, болями в животі, підвищенням температури.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк