Самбірщина запрошує на «Кульчиці-фест»

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Фестиваль української слави цього року відбудеться 28 липня

У селі Кульчиці Самбірського району відбудеться ІХ Міжнародний фестиваль української слави «Кульчиці-фест».

У програмі фесту – співочі гурти, виконавці патріотичних пісень, козацькі забави, галерея традиційних і нетрадиційних ремесел, майстер-класи, українська кухня та українська дискотека. Козаки пригощатимуть усіх кулешем, медовухою, «макогонами», а дітлахів кататимуть на конях.

Перед урочистим відкриттям фестивалю в місцевій церкві Флора і Лавра відправлять святкове Богослужіння. Від 13.00 до 14.00 усі охочі можуть завітати на творчу зустріч із Наталкою Криничаною, що відбудеться в музеї імені Петра Сагайдачного.

О 15.00 – урочисте відкриття фестивалю. Відтак із 15.00 до 18.00 на сцені фесту виступатимуть творчі й художні колективи Самбірщини та Львівщини, а з 18.00 і до 21.00 триватиме святкова концертна програма. «Зірковою» гостею свята стане Ліля Ваврин.

Фестиваль української слави у селі Кульчицях на Самбірщині проводять уже вдев’яте. Село Кульчиці є батьківщиною військового, політичного і громадського діяча, гетьмана реєстрового козацтва, кошового отамана Запорізької Січі Петра Конашевича Сагайдачного та героя Віденської битви 1683 року, рятівника Відня, засновника першої кав’ярні Європи Франца-Юрія Кульчицького.

Мета фестивалю – відродження, збереження, популяризація національних традицій, вшанування і збереження пам’яті про видатних земляків Франца-Юрія Кульчицького й Гетьмана Петра Сагайдачного, козацьких ватажків Івана Сулими та Марка Жмайла.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк