У Радехові сьогодні стартує фестиваль «Куховарня Radofest»

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Він триватиме впродовж 27-28 липня

27-28 липня у місті Радехів на Львівщині триватиме фестиваль «Куховарня RadoFest», гості якого матимуть нагоду відчути смак колоритної галицької кухні та скуштувати страви за автентичними рецептами господинь. Під час фестивалю планують встановити рекорд України з використання найбільшої кількості начинки для вареників.

Метою фестивалю є популяризація національних традицій, української кухні, українського фольклору, української сучасної музики, національно-патріотичного виховання дітей і молоді, благодійності, а також розвитку творчості та креативного мислення. Тож у межах фестивалю запрезентують українські автентичні страви, музей вишиванок просто неба, виступи українських гуртів.

На фесті кожен знайде собі розваги до душі. Для найменших працюватиме локація «Пуцьвіріньки», де дітки від 2 до 8 років зможуть узяти участь в конкурсах, іграх і побавитися забавками.

На майстер-класах від господинь Радехівщини та гостей з Верховини«Гонорові господині» можна буде навчитися готувати автентичні страви Карпат.

На локації Волонтерська зона можна буде придбати їжу, прикрашену в патріотичному стилі. Також тут працюватиме платна фото-зона. Виручені кошти в повному обсязі підуть на потреби ООС.

У «Фраєр зоні» – козацькі забави для підлітків: ігри, конкурси, спортивні змагання. На «Батярській сцені» виступатимуть аматорські молодіжні гурти. А на «Моцній сцені» – «зірки». Зокрема, запрошено гурт «Кораллі».

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк