У серпні приїздіть послухати «Музику в старому Львові»

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Упродовж 15-31 серпня у Львові відбудеться VI Міжнародний музичний фестиваль

У рамках фестивалю відбудеться понад десять подій, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста.

13 серпня відбудеться передвідкриття фестивалю «Музика в старому Львові», у якому прес-конференція заходу поєднається з оригінальним проектом «Нова квадромузична система». Концерт відбудеться за участю Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» (художній керівник – Сергій Бурко), на базі якого й сформувався фестиваль. На гостей очікуватиме цікава програма у не менш оригінальному акустичному вирішенні: публіка розташовуватиметься в центрі, а виконавці сформують чотири острівки навколо.

Разом із львівськими солістами «Віртуози Львова» 15 серпня у Гарнізонному храмі св. апостолів Петра і Павла також відкриють фестиваль, а 21 серпня вони виступлять у Кракові, де ще з 1976 року щорічно в серпні проводиться фестиваль-побратим під назвою «Музика в старому Кракові» (Muzyka w StarymKrakowie).

У програмі шостого міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» на гостей очікують: концерти органної музики за участі американської виконавиці Ґейл Арчер (16 серпня), провідної української органістки Олени Мацелюх (24 серпня) та польського органіста Владислава Шиманського (25 серпня); концерти барокової та класичної музики європейських й українських митців у цікавих виконавських втіленнях.

Фестиваль цьогоріч втілюватиме ще й інтерактивну ідею об’єднання та створення культурних містків на різних рівнях. Це стосується не лише формування мистецького простору в найрізноманітніших історичних локаціях міста, а й також між двома сусідніми державами – Україною та Польщею. Задум втілять у проекті «102», який відбудеться 25 серпня в прикордонному селищі Нижанковичі. Він отримав назву від гілки залізничної лінії, яка поєднує Нижанковичі та польський Перемишль.

Третьою ланкою фестивалю стане об’єднання в його межах найкращих українських колективів і музикантів із Львова, Одеси та Києва, а також із Польщі та США.

Докладна програма фестивалю

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк