Zaxidfest-2019 буде безкоштовним для учасників бойових дій

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Фестиваль Zaxidfest-2019 відбудеться 16-18 серпня

Цього року Zaxidfest, який традиційно відбувається на території відпочинкового комплексу «Чарівна Долина» в с. Родатичі неподалік Львова, запрошує безкоштовно відвідати фестиваль учасників АТО й ООС.

Для того, щоб отримати пільговий вхід, потрібно попередньо зареєструватися у формі, а на вході на фестиваль обов’язково надати посвідчення учасника бойових дій.

Організатори просять уважно ознайомитися з правилами подачі заявки, які вказано у формі, та звернути увагу, що за одним посвідченням може пройти лише одна особа. Зареєструватися можна до 14 серпня 2019 року, під час проведення фестивалю реєстрація відбуватися не буде.

Нагадаємо,  нещодавно фестиваль назвав головного хедлайнера. Загалом на території фестивалю цього року одночасно працюватимуть три сцени – Main Stage, Monster Stage, Love Stage – з трьома абсолютно різними стилями музики. Також на фестивалі передбачені фудкорти, розважальні та відпочинкові зони.

Докладну програму й іншу необхідну інформацію можна знайти на сайті фестивалю.

Нагадаємо, «Західфест» – щорічний музичний фестиваль, що відбувається на Львівщині з 2009 року. З 2011-го проходить біля села Родатичі Городоцького району. Напрямки музики – рок, етно й інші. З 2012 року у фестивалі регулярно беруть участь іноземні виконавці.

2009 року він відбувся у Звенигороді, 2010 – у Старосільському замку (з 21 по 23 серпня), а з 2011 року – на базі відпочинку «Сонячна долина» у с. Родатичах за 40 км від Львова, що було пов’язано з очікуванням більшої кількості відвідувачів порівняно з попередніми роками. З 2014 року проводиться на території відпочинкового комплексу «Чарівна долина».

Основною відмінністю від інших фестивалів є те, що «Західфест» проводять без підтримки спонсорів і політичних чи будь-яких організацій. Його організаторами є група молодих ініціативних людей, головний організатор і засновник – Яків Матвійчук.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк