Дніпропетровщина кличе на «Fest-party у селянській хаті!»

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Багатожанровий фестиваль відбудеться 14 вересня в селищі Покровське Дніпропетровської області

Організатори обіцяють, що 14 вересня 2019 року в смт Покровське ви «отримаєте феєрверк прекрасної музики, незабутні враження, побачите світлини з виробами майстрів декоративно-ужиткового мистецтва та поринете у святкову гостинну атмосферу».

«Fest-party у селянській хаті!» став можливим завдяки тому, що Покровська селищна громада Дніпропетровщини стала переможцем всеукраїнського конкурсу культурних проєктів «Малі міста-великі враження» й отримала змогу втілити свій задум у життя.

На території Покровської ОТГ живуть багато людей різних національностей. Їхні національні й культурні особливості та звичаї так міцно переплелися, що утворили особливу культуру на території громади. Саме це стане родзинкою фестивалю. Місцеві таланти продемонструють свої вміння у вокальному, хореографічному, інструментальному та декоративно-ужитковому мистецтвах.

Fest-Party у селянській хаті пройде 14 вересня на центральній площі смт Покровське, коли селище святкуватиме своє 240-річчя. Фестиваль планують зробити щорічним, він може стати однією зі складових розвитку зеленого туризму.

У рамках фестивалю відбудуться конкурси на різних локаціях. На мистецькій локації учасники змагатимуться з вокального мистецтва (хорове мистецтво; вокальні ансамблі; малі форми) та з хореографії (хореографічні колективи; хореографічні малі форми).

Окрім того, будуть конкурси на інструментальній локації, локації художнього читання та виставково-розважальній локації. На останній, зокрема, учасники презентують вироби майстрів народного, декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва, які відображають самобутність, унікальність, етнічність і сучасність громади.

Місія фестивалю – популяризувати унікальність місцевих культур, які утворилися внаслідок поєднання української культури з культурами різних національностей; збереження культурної нематеріальної спадщини; активізація внутрішнього туризму і приваблення туристичних потоків до Покровської селищної об’єднаної територіальної громади, – наголошують організатори.

Зазначимо, «Малі міста-великі враження» – це конкурс для громад з населенням до 50 тисяч осіб, спрямований на розвиток культурно-економічного потенціалу територій через підтримку стартапів, що пов’язані з культурною спадщиною громад. На реалізацію таких ініціатив у 2019 році Кабмін виділив 50 млн грн. Переможцями було визнано 74 проєкти, більшість із них – фестивалі.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк