Пустомити попрощаються з літом фестивалем «Кольорове місто»

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

31 серпня в Пустомитах на Львівщині стартує новий унікальний фестиваль

Фест «Кольорове місто» задуманий для того, щоб показати ідентичність Пустомит і те, чим вони й інші запрошені міста відрізняються і водночас є схожі між собою.

«Це перший фестиваль нашого міста. Його головними атрибутами якого є колір і тема, а головна «родзинка» в тому, що саме вони змінюватимуться щороку. Так, ми плануємо зробити фестиваль щорічним!» – пишуть організатори.

Унікальність проекту в тому, що цей фестиваль щороку буде різним, але водночас збереже свою ідентичність та оригінальний задум. Він проходитиме у формі великої вистави; на великому екрані відбуватиметься трансляція кожної з міні-вистав. Під час фесту використовуватимуть лазерне шоу.

Цього року фестиваль буде світло-коричневого кольору, а темою стане історія міста. Заплановано театралізовано показати історію Пустомит. На фестиваль запросять інші сусідні міста та села, щоб вони також поділилися своїми історіями.

Фестиваль відбуватиметься в міському парку, який є пам’яткою садово-паркового мистецтва ХІХ ст. і входить до державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Загальною метою цього проекту є успішний запуск першого та проведення всіх наступних фестивалів, що покаже та популяризує місто не тільки в Україні, а й у всьому світі.

Окрім всього, заплановано зробити фестиваль еко-френдлі для усіх груп населення.

До організації планують залучити якнайширше коло людей, зокрема людей з інвалідністю. Вони ділитимуться своїми ідеями, допомагатимуть історикам створювати міні-виставу для першого проведення фестивалю, допомагатимуть технічним спеціалістам створювати загальну картинку на сцені та працюватимуть зі ЗМІ, щоб фестивалю набув обласної та всеукраїнської популярності.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк