Львів запрошує на ювілейне Свято Сиру і Вина

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

18-20 жовтня у Львові на території Палацу Потоцьких та подвір’ї Палацу Мистецтв (вул. Коперника, 15-17) відбудеться Х Свято сиру і вина

Фестиваль запрошує експертів виноробства, власників фермерських господарств, професійних сомельє, аби кожен гість зміг посмакувати вишуканим вином, смачним сиром та провести час у приємній та невимушеній атмосфері.

«Свято Сиру та Вина – це про знайомство з різноманіттям сиру та вина, це про вибір кращого для себе, про зустрічі та розмови за келихом вина, це про смачну їжу та традиції.  А також про мистецтво, музику та книги. Цьогоріч вдесяте зустрічаємось на Святі», – зазначив Андрій Сидор, організатор «Свята сиру і вина».

Свято вперше збирає кращих «гаражних» (крафтових) виноробів України, крафтові сироварні та фермерські господарства. Свої найкращі продукти представлять також і відомі бренди-виробники вина та сиру України та не тільки.

Під час свята діятиме еногастрономічний майданчик зі спеціально розробленим меню та підібраними напоями, відбудуться відкриті лекції про поєднання напоїв та страв.

Цьогоріч на Святі презентують напрямок «Дегустації&Лекції», який стане щорічним. Куратором напрямку є Богдан Павлюх – автор та засновник блогу про вино «Wine is Easy», голова львівського осередку «Асоціація Сомельє України», віце-чемпіон конкурсів «Кращий сомельє України 2017» та «Кращий сомельє Литви 2019», сомельє ресторану «Park. Art of Rest». У рамках проекту, щоденно, з 18 по 20 жовтня, найкращі українські сомельє та винороби знайомитимуть із тонкощами і особливостями профільних продуктів фестивалю.

Вже вдруге пройде  Чемпіонат «Велика Давильня Винограду», у рамках якого команди змагатимуться за звання чемпіона з чавлення винограду в діжці, традиційно на третій день Свята відбуватиметься День сирника, гостей свята пригощатимуть традиційним львівським десертом. А також – простір Art&Wine, презентація об’єктів із винних корків CorkArt та картини вином, музика та книги про вино.

Купуючи квиток на свято (100 гривень/особа/день), ви отримуєте скляний дегустаційний келих, бо якщо пити вино, то пити його потрібно красиво й естетично. На виході з фестивалю келих можна буде повернути та отримати 20 гривень, або ж залишити собі на згадку. А ще організатори наполегливо нагадують про культуру та відповідальне споживання алкогольних напоїв.

Квитки можна придбати  тут.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк