Поетів і поеток запрошують долучатися до «Листоверту»

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Четвертий літературний фестиваль відбудеться 7 та 8 грудня

Як розповів виданню Зміст співзасновник фестивалю Олег Мінгальов, цього року на заході представлять різні жанри поезії, адже експеримент у сучасній літературі має бути: «Одразу фестиваль мав назву «Листопад», але ми переграли його на «Листоверт». Нова назва ніби символізує, що поезія постійно розвивається і піднімається усе вище. Ми будемо уважними щодо полтавських поетів, бо вони наче обділені увагою авдиторії, й запрошуємо молодих письменників, бо для них цей виступ може стати доленосним».

Уже 7 грудня на базі Полтавського художнього музею, у конференц-залі розпочнуть читання поезії, а наступного дня фестиваль підсилиться виступами гостей з регіону. Заявки на участь можна буде подати незабаром, заповнивши гугл-форму.

Фестиваль «Листоверт» спрямований на створення умов для розвитку літературного процесу сучасної української поезії в контексті світової літератури. Він є відкритим майданчиком для поетів і поеток, що вже утвердились як літературні особистості, наприклад, видали книгу, а також для молодих талантів, які лише перебувають на шляху до поетичного визнання.

На думку співорганізатора фестивалю Олега Слизька, сучасним письменникам потрібно створювати умови для творчості, аби вони розвивали літературний процес на Полтавщині. А поетичний фестиваль є чудовим майданчиком для цього: «Сьогодні увага і прагнення Полтавщини до створення літературного майданчика замала. Поеткам і поетам потрібно створювати умови, щоб вони викривали суспільну проблематику, говорили про важливе. Ми знайдемо місце для всіх охочих висловитися, бо хочемо відкривати нові імена».

Цьогоріч організатори сподіваються на підтримку полтавців і планують видати альманах з різними творами, які презентують на фестивалі. Також мають намір залучати до участі все більше поетів і поеток, тому локації можуть з’явитися у бібліотеках міста.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк