Фестивалю «Червене вино» виповнюється 25 років

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

З 9 до 14 січня 2020 року в парку Перемоги в Мукачеві пройде ювілейний, 25-й фестиваль «Червене вино»

Найбільший винний фестиваль-конкурс країни з найкращими закарпатськими винами щороку традиційно відбувається на свято Святого Василя (Старий Новий рік), який відзначаємо 14 січня, збираючи велику кількість мешканців і гостей з усіх куточків України та з-за кордону.

Від 29 листопада вже триває реєстрація учасників (виноробів, закладів постачання їжі, продавців іншої продукції) фестивалю-конкурсу. А 17 та 18 грудня на відкритому аукціоні відбудеться відбір 40 виноробів і 16 ресторацій для участі у фестивалі.

Щодо самого фестивалю, то він буде традиційно різноманітний, смачний і гостинний. Гостей розважатимуть відомі фольклорні колективи Закарпаття, колядницькі колективи та вертепи, естрадні гурти та ансамблі, відомі естрадні виконавці.

Також традиційно пройде міжнародна винна конференція за участю почесних гостей із-за кордону, виноробів та сомельє з Угорщини, Австрії, Словаччини, Молдавії, Хорватії.

Забронювати житло в Мукачеві можна за цим посиланням. До речі, ціни цілком притомні: вартість номера на двох стартує від 350-400 гривень за добу. А ліжко в гостелі для однієї особи – від 150 грн.

Сторінка у Facebook

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк