Ужгород нагодує млинцями всіх охочих

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

14-16 лютого в Ужгороді одночасно відбудеться два фестивалі млинців

Два фестивалі млинців – «Ужгородська палачінта» і «Боздоська палачінта» – відбудуться одночасно в обласному центрі Закарпаття. Про це повідомили їхні організатори, Сергій Денисенко та Федір Коваль. Фестивалі триватимуть з 14 до 16 лютого. Один розмістять на парковці біля супермаркету на вулиці Собранецькій, другий – у Боздоському парку.

«Можливо, в новому місці фестиваль якось заграє інакше. До речі, ця локація є не аж такою новою, тому що ми тут проводили вже 2 фестивалі – 3-ю і 4-ту «Палачінту». Але тоді тут була ковзанка. І коли ми зрозуміли, що нам трошки тісно, мало місця, ми тоді переїхали в парк. Але тепер тут ковзанки нема. Як бачите, місця достатньо, є нормальна інфраструктура, в тому числі і транспортна», – зазначає співорганізатор фестивалю «Ужгородська палачінта» Сергій Денисенко.

Також 14 лютого в Ужгороді розпочнеться фестиваль «Боздоська палачінта», – розповів заступник директора КП «Під замком» Федір Коваль. Назву взяли назву від місця, де проводитимуть фестиваль, а запланували його ще торік у жовтні.

Про програми фестивалів «Ужгородська палачінта» та «Боздоська палачінта» організатори кажуть так:

Сергій Денисенко, співорганізатор фестивалю «Ужгородська палачінта»:

«Перший день у нас буде день кохання – День Валентина. Буде багато атракцій, пов’язаних із цим святом. Млинці бувають не тільки їстівні, а й залізні. Ми традиційно проведемо відкритий чемпіонат Ужгорода із жиму лежачи. Ми ще подумали: що млинці, або бліни – це вінілові платівки. Ми зробимо вінілову дискотеку. Це буде у п’ятницю».

Федір Коваль, організатор фестивалю «Боздоська палачінта»:

«Також ми будемо ставити сцену. Ведемо переговори з деякими артистами. Якщо вдасться, може буде і ТОП якась. Будемо бачити. Це буде маленький секрет наш такий. Будемо про це інформувати на фейсбуці. Ми покажемо все, що планується».

Тим часом туризмознавець Олександр Коваль каже, що одночасне проведення фестивалів «Ужгородська палачінта» і «Боздоська палачінта» – не на користь місту, адже внаслідок цього буде «розгубленість ужгородців, гостей міста, які мають приїхати». Так це чи ні – побачимо вже невдовзі. Єдине можна сказати точно – млинців вистачить усім!

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк