Ювілейний Leopolis Jazz Fest перенесли на 2021 рік

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Ювілейний фестиваль Leopolis Jazz Fest, що мав відбутися цього літа, перенесли на наступний рік. Про це організатори повідомили на сторінці фестивалю.

«Друзі, нам би так хотілося зустрітися з вами в кінці червня у Львові на X Leopolis Jazz Fest, але у зв’язку з ситуацією, що склалася у світі, ми змушені прийняти відповідальне рішення і перенести фестиваль на наступний рік», – зазначили організатори.

Планують, що 2021 року X Leopolis Jazz Fest відбудеться 24-28 червня. Зараз тривають перемовини з музикантами. Організатори сподіваються, що наступного року вдасться реалізувати практично всю програму 2020-го.

А серед цьогорічних гостей фесттивалю очікували чимало зірок. Зокрема, 26 червня на Leopolis Jazz Fest мав виступити французький джазовий трубач Ібрагім Маалуф, який уперше планував відвідати Україну.

Ібрагім Маалуф народився в Бейруті (Ліван) у сім’ї музикантів. На початку 1980-х він разом з сім’єю переїхав в Париж, де і здобув блискучу освіту. 2007-го вийшла дебютна платівка трубача – альбом “Diasporas”, який отримав високу оцінку слухачів. Відтоді Ібрагім Маалуф – один з найуспішніших інструменталістів французької музичної сцени. Творчість Ібрагіма відома своєю еклектичністю, музикант об’єднує арабську музику, джаз, рок та безліч інших жанрів.

Leopolis Jazz Fest (до 2017 року – Alfa Jazz Fest) – міжнародний джазовий фестиваль, який щороку проходить у червні у Львові. Цього року ювілейний, десятий, фестиваль мав відбутися 25-29 червня.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк