Фестиваль «Віртуози» відбудеться у форматі онлайн-марафону

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Один із найстаріших та наймасштабніших українських фестивалів класичної музики «Віртуози», організатором якого є Львівська національна філармонія, цього року відбудеться у форматі онлайн-марафону.

Онлайн-маратон цілком присвятять постаті видатного композитора-класика – Людвіга ван Бетховена, адже 2020-го виповнюється 250 років із дня його народження.

Початково «Віртуози» мали тривати впродовж 21-31 травня. У програмі фестивалю було заплановано 20 подій і понад 50 симфонічних, фортепіанних та камерно-інструментальних композицій Людвіга ван Бетховена, які мали прозвучати у виконанні понад 40 солістів, 4 колективів і 6 диригентів із 11 країн світу.

Натомість онлайн-маратон триватиме два дні: 31 травня та 1 червня. Його репертуар складатиметься із творів Бетховена. На сцені Концертного залу Людкевича прозвучать кращі фортепіанні, камерно-інструментальні твори, вокальна музика Бетховена, уривки з його опери «Фіделіо» та ораторії «Ісус на Оливковій горі».

Виконавський склад маратону сформують українські музиканти, серед яких – солісти кращих світових концертних майданчиків, а також молоді й надзвичайно талановиті музиканти, які лише розпочинають свою творчу кар’єру.

Фестиваль «Віртуози» транслюватиметься на офіційних інтернет-ресурсах Львівської національної філармонії. Тож усі охочі зможуть до нього долучитися.

Докладна інформацію про розклад подій онлайн-маратону – на офіційному сайті Львівської національної філармонії.

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк