Мотофестиваль “Тарасова Гора” кличе відсвяткувати повноліття

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк

Цього року мотофестивалю “Тарасова Гора” виповнюється 18 років, а святкування, яке не відбулося в червні, починається 20 серпня

«Сподіваємось, на цей раз ніщо не змінить наше бажання зустрітися в Шевченковому краї. Але з “противірусними” вимогами. Ми з нашого боку зробимо все для цього, сподіваємось і на ваше розумне ставлення. Благо, території бази вистачає, щоб тримати дистанцію, а про все інше ми подбаємо», – зазначають на facebook-сторінці фестивалю.

На гостей фесту чекає насичена програма, яку було заплановано на червень, а також доповнення та “бонуси”.

«Тарасова Гора» – наймасштабніший мотофестиваль в Україні й один із найбільших в Європі. Щорічно, долаючи сотні й навіть, тисячі кілометрів, фестиваль відвідують байкери з Литви, Латвії, Білорусі, Молдови, Естонії, Вірменії, Росії, Угорщини, Італії, Польщі, Норвегії та США.

Фестиваль триває протягом чотирьох днів (з 2002-го року), зазвичай – у перші вихідні червня на березі Дніпра біля Черкас (у селі Свидівок на території бази відпочинку «Світанок»). Душею мотофестивалю «Тарасова Гора» є рекордний для України організований мотопробіг завдовжки 140 км, в якому беруть участь більше 2000 учасників. Мотоколона їде за звичним маршрутом: від території мотофесту до Тарасової гори, могили великого поета в Каневі. Учасники вшановують пам’ять Тараса Шевченка покладанням квітів і загальною фотографією біля його пам’ятника. Це не всі традиції «Тарасової Гори»: вже багато років на фестивалі освідчуються в коханні та святкують мотовесілля.

Цьогоріч через карантин фестиваль перенесли, святкування триватимуть від 20 до 23 серпня.

Заїжджати на базу можна вже від сьогодні, а виїжджати – по понеділок, 24 серпня, включно. Ціни вхідного квитка – 600 гривень хлопцям і 400 дівчатам, на всі дні події. Квиток дає право перебувати на всіх локаціях фестивалю, можливість виграти призи в конкурсах чи в лотерею, також ви отримаєте наліпку фестивалю та сувенір від організаторів. У перший день фесту – “каша від Аша” та напої (пиво чи сидр) від партнерів.

Привілеї і вільний в’їзд –дівчатам за кермом байка. А також – тим, хто захищав нас на сході країни (УБД), дітям до 12 років (у супроводі дорослих) і молодятам, які планують одружитися на Тарасці, як бонус від організаторів.

Проживання в готелі на базі – згідно з бронею, яку здійснювали заздалегідь. Якщо ви не бронювали житло на території бази “Світанок”, є ще декілька варіантів проживання неподалік місця проведення заходу: бази «Богдана Хмельницького», «Дубки», «Лісова хатинка», «Темп», «Три ведмеді» або ж готелі в Черкасах. Окрім того, можна жити на території фесту безкоштовно в наметах у спеціально відведених для цього місцях або ж у в корпусі з мінімумом умов, який розташований понад набережною.

Фото: facebook.com/moto.tarasova.gora

Підписуйтеся на нас в соцмережах та ставте лайк